Takipçi satın alırken dikkat edin!

Yazar: AnındaTakip

Takipçi satın alırken dikkat edin!

Sosyal Medyanın inanılmaz bir reklam gücüne dönüşmesi ve büyük bir Pazar payı almasından sonra bu pazarda yerini almak isteyen işletmeler öncelikle işletme ve kişisel hesaplarını üst sıralara taşımak ve daha çok kişiye ulaşmak için takipçi satın alma ve beğeni satın alma gibi işlemlere başvuruyor. Takipçi ve beğeni sayısının işletme ve bireysel kullanıcılar için bu kadar önemli hale gelmesinin ardından birçok sosyal medya hizmeti veren işletme ortaya çıktı. Bunlar arasında güvenilir ve iyi hizmet verenlerin olmasının yanı sıra birçok mağduriyet yaşatan site de mevcut.

Peki biz bu platformda hangi sitenin güvenilir olduğunu ve sosyal medya hesaplarımız için hangi işletmeyi tercih edeceğimizi nasıl öğreneceğiz. Bunun için dikkat edilmesi gereken birçok konu ve nokta var işte bunları sizlere madde madde listeledik.

İşletmenin SSL profili ve 3D ödeme yönteminin olması

Birincil olarak araştırmamızı yapıp bir takipçi satın alma sitesine eriştik. Siteyi açar açmaz ilk olarak dikkat edeceğimiz konu sitede SSL bulunuyor mu? Olmalı. Sitenin adının bulunduğu arama çubuğunda sitenin adının hemen solunda bulunan kilide tıklıyoruz ve bize “Bağlantı Güvenli” diyorsa eğer sitemiz SSL ile korunuyor demektir. Bu sayede bilgilerimizin güvence altına alındığını görüyoruz.

Ödeme yöntemine geldiğimizde ise kredi kartı ödemelerin de 3D ödeme sistemi ile yine kredi kartı bilgilerimizin sistem tarafından kayıt edilmediğini ve bu yöntemle alışveriş yaptığımızda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayacağımızı garanti altına alıyoruz.

 Takipçilerin Türk ve Global olmasına dikkat etmek

Takipçi satın alırken yine dikkat etmemiz gereken konulardan birisi satılan takipçilerin Global mi Türk mü olduğuna dikkat etmek. Satın alırken profillerin ihtiyacımıza göre Global veya Türk olması işletme veya bireysel hesabımızın ivme kazanmasında önemli bir rol oynar.

Sitenin Canlı Destek veya Whatsapp hattının bulunması

İşlemimizi tamamladıktan sonra her zaman karşımızda bir muhatap bulmak isteriz. Eğer Canlı destek veya Whatsapp ile destek veren bir işletme ile çalışıyorsanız çoğu zaman problem yaşadığınızda karşınızda rahatça bir muhatap bulacak ve işlemlerinizi kolaylık ile halledebileceksinizdir. Hatta satın alım öncesinde Canlı Destek veya Whatsapp hattı ile iletişime geçebilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Sitenin Hakkımızda sayfası veya İşletme profili sayfası bulunması

Yaşanabilecek olası dolandırıcılıkların veya mağduriyetlerin önüne geçmek için sosyal medya hizmeti alacağınız sitenin hakkımızda sayfasını kontrol edebilir ve ne zamandır bu işle ilgilendiklerini, hangi alanda hizmet verdiklerini görüntüleyebilir ve bir ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ara yüzünün kullanışlı olması

Takipçi ve beğeni satın alırken kullandığımız sitenin ara yüzünün kullanışlı olması işlemimizi gerçekleştirirken hem rahat davranmamızı hem de bu işlemleri yaparken herhangi bir karışıklık yaşamadan satın almamızı sağlar. Bu yüzden girdiğimiz sitede ara yüzüne göre bir değerlendirme yapabilir ve satın alım işlem gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Bu maddeleri değerlendirip sizde Sosyal Medya hizmetleri alacağınız sitenin güvenilir olup olmadığını değerlendirebilir ve takipçi satın alma, beğeni satın alma konularında işlem yapabilirsiniz. Biz de size bir tavsiye verecek olursa www.anindatakip.com sitesinde takipçi ve beğeni hizmetlerinizi sorunsuzca halledebilir ve herhangi bir problem yaşadığınızda 7/24 çevrimiçi destekten faydalanabilirsiniz.